Ärilaused

Annika Matson 02. oktoober 2006, 10:13

Häid ütlemisi esmaspäeval, 2. oktoobril
ilmunud lehtedest.

„Parkimiskontrolörid on näinud ka autojuhti, kes üritas parkimisaega fikseerida liivakellaga,” Falck Eesti avalike suhete direktor Andres Lember, Äripäev.

„Suursaadik Melissa Wells lahkus Eestist 10. septembril 2001, mis oli pöördepunkt mitte ainult USA saatkonnale, vaid kogu maailmale,” USA suursaadik Aldona Wos, Eesti Päevaleht.

„On saanud selgeks, et Eesti on oma palkade poolest täiesti konkurentsivõimetu,” majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar, Eesti Päevaleht.

„Parteileht kuulub ajakirjandusmaastiku juurde, aga parteilehe muutumine parteiüleseks tundub olevat igiliikuri leiutamine,” meediaekspert Toomas Leito Kesknädala laienemisest, Eesti Päevaleht.

„Meil on üks klassikalise muusika kontsertide abonement. Kontserdile niisama ei saa, tuleb osta abonement,” eurovolinik Siim Kallas oma Brüsseli-elu piirangutest, Postimees.

„Praegu jõuavad eestlased teatrisse enamasti kümme minutit enne etenduse algust, mujal maailmas on aga kohvik või restoran osa teatrikülastuse protseduurist,” Kaire Hallismaa, rahvusooperi Estonia toitlustusjuht, Postimees.

„Turismireisid Botswanasse on võrdlemisi kallid. See on meelega. Just nii tsvanad oma maad reklaamivadki: tulge siia, siin pole turistide horde. Ainult see maksab...,” Lauri Vahtre sinimustvalge lipuga riigist Botswanast, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. October 2006, 10:12
Otsi:

Ava täpsem otsing