Inimese pardaarvuteid kaalujälgijale ja profile

Enn Heinsoo 21. november 2006, 00:00

Cardiosport GT2

Naiseliku välimuse ning ilusate värvidega väike spordikell sisaldab palju võimalusi.

Kasutaja saab valida viie treeningprogrammi vahel, mille järgi seada koormust ja südamerütmi. Eri tüüpi treeninguteks sobivad südamelöögisageduse eri vahemikud, mida saab kellal kergesti määrata.

Funktsioon CardioZone võimaldab ühe nupuvajutusega oma treeningu rütmi lihtsalt jälgida. Tuleb vaid sobivas tempos jooksmise ajal üht nuppu vajutada ning hiljem annab kell piuksudes teada, kui te sellest rütmist väljute.

Cardiosport GT5

Kui tegelete spordiga tõsisemalt, vajate tõenäoliselt ka võimalust oma treeningu andmeid hiljem analüüsida.

Uuemad ja professionaalsemad spordikellad võimaldavad treeningul salvestatud andmed hiljem arvutisse kanda ning neid spetsiaalse tarkvara abil analüüsida.

Nii töötab ka kell GT5, millega näeb treeningu tulemusi kohe kella ekraanilt, kuid samuti saab seda infot laadida kellaga komplektis oleva liidese abil arvutisse, et tulemusi hiljem analüüsida ning arhiveerida.

Cardiosport GO35

Algajale sobiv väike ning tagasihoidliku välimusega spordikell, mis aitab arvestada kalorikulu.

Go35 on igati sobiv kasutamiseks ka tavalise käekellana, nii sobib see inimesele, kes ei soovi pidevalt kelli vahetada ega taha ilmtingimata kanda just sädelevat metallkella.

Selle kella parim omadus on kalorikulu arvestus, mis annab talle eelise paljude teiste odavamate tervisemõõtjate ees.

Polar RS800sd

Polar RS800 on vahend professionaalseks treeningute plaanimiseks, jälgimiseks ja analüüsimiseks.

Polar RS800sd komplektis on jooksu kiiruseandur S3 W.I.N.D., mis registreerib ka jooksusammude sageduse, andes lihtsa võimaluse oma jooksutehnika efektiivsuse parandamiseks.

Treeningu veel täpsemaks analüüsimiseks on kellal kõrgusmõõtja funktsioon, võimalus hoida mälus andmeid 99 treeningu kohta ja salvestada igal treeningul 99 ringiaega.

Polar WM42

Tervist jälgivate kellade tootjate üks sihtgrupp on kaalujälgijad.

Näiteks võimaldab Polar WM42 pidada toitumispäevikut, kuhu saab kanda söödud kalorite hulga. Samuti arvutab kell välja treeningu jooksul kulutatud kalorid.

Samuti käib see kell teile iga päev niikaua pinda, kuni olete sisestanud oma uue kehakaalu näidu. Ja kui sihiks seatud väiksem kehakaal ei mõju piisavalt masendavana, saab teie eesmärki kuvada kella ekraanile graafikuna, mis näitab, kui kaugel te ideaalist veel olete.

Fotod: tootjad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:23
    Otsi:

    Ava täpsem otsing