Ärilaused

Häid ütlemisi reedel, 24. novembril ilmunud ajalehtedest.

"Võib-olla ongi õnneks läinud, et Eesti toiduainetööstus pole väga aktiivselt Venemaa poole vaadanud, sest ainuüksi selle ühe intsidendi pärast võib Vene kaubandus meid turult välja visata," Kalevi suuromanik Oliver Kruuda, olukorra kohta Vene piiril, Äripäev.

"Kui ma Eestis Hansapanga kontoreid külastasin, tekkis tunne, nagu oleksin sattunud ülikooli kampusse," Swedbanki brändijuht Anders Ragvald, Äripäev.

"Lolle oleks vähem," majandusprofessor Raul Eamets arvab, et kõigil võiks olla kõrgharidus, Äripäev.

"Praegu on vaja sotsiaalseid asju ajada, mitte raha laiali pilduda," Rahvaliidu esimees Villu Reiljan, Äripäev.

"Kadedus on poliitikas paljusid häid asju pidurdav asi," Reformierakonna liige Meelis Atonen, Äripäev.

"Akadeemilise puhkuse võtmine ja lulli löömine võib osutuda pikas plaanis tasuvamaks kui kursuse sessidel skoorimine," noorterubriigi kolumnist Joonatan Allandi, Äripäev.

"Kui mõni aeg tagasi ärgitati Eesti ühiskonda arutama selle üle, mis on Eesti järgmine prioriteet, siis praeguseks on see arutelu sumbunud rahanumbrite lugemisse," Isamaa ja Res Publica Liidu peaministrikandidaat Mart Laar, Äripäev.

"Palmi all vedelemine on täiesti vastunäidustatud ja tekitab stressi," Riigikogu liige Jaanus Rahumägi, SL Õhtuleht.

"Naljakas, kuidas ajad muutuvad. Meie taasiseseisvumise algusaastail on olnud hetki, kus oleksime oma hinge ära andnud, et USA presidenti Eestisse saada," Eesti suursaadik USAs Jüri Luik, Postimees.

Hetkel kuum