Ärilaused

Annika Matson 27. november 2006, 12:08

Häid ütlemisi esmaspäeval, 27. novembril ilmunud
ajalehtedest.

"Sellise kontseptsiooniga võivad nad vabalt olla kasiinomaailma IKEA," East Capitali asutaja ja juht Peter Elam Hakanson Olympic Casinost, mille firma tunnistas Ida-Euroopa parimaks börsidebüüdiks, Äripäev.

"Las Eesti inimene paigutab oma säästud Eesti arengusse, mitte teiste riikide võlakirjadesse,” Rahvaliidu esimees Villu Reiljan, põhjendades erakonna ettepanekut käiku lasta riigi võlakirjad, Äripäev.

"Mina suunaksin osa põllumajandustoetustest tööstusse, pole mõtet põllumajandusega tegelejate mugavust kinni maksta,” Reformierakonna aseesimees Meelis Atonen, Äripäev.

"Olematule Lovensteini instituudile viidates öeldakse, et Bushi IQ-tase on madalam kui ükskõik kellel tema eelkäijaist – 91, samas ei taha need, kes Bushi aju tomati ja teiste viljadega võrdlevad, näha lihtsat tõsiasja, et ta on lõpetanud Yale´i ülikooli ajaloo ja Stanfordi ülikooli ärijuhtimise alal,” ajakirjanik Priit Pullerits, Postimees.

"Kui ma nüüd kõik ära räägiks, siis poleks presidendil midagi öelda,” USA saatkonna pressiatašee Eric Johnson, Postimees.

"Tundub, et ka riigiamet võib olla nagu Oliver Kruuda, lapsest saati kärsitu – teeme ära ja vaatame, kas ja mis saab,” Eestimaa Loodus Fondi tegevjuht Jüri-Ott Salm valitsuse ja keskkonnaministeeriumi tegevusest Läänemere kaitsel, Postimees.

"Kui seadustame terroristlike meetodite kasutuselevõttu Lääne suurriikide poolt, hakkab terrorismivastane sõda sarnanema järjest rohkem riigiterrorismiga,” Tartu Ülikooli teadur Daniele Monticelli, Postimees.

"Jordan sõitis lennujaama kolm tundi ja jäi Estonia Air´i lennukile kolm minutit hiljaks, kui palusime režissööri järele oodata, startis see kuradi Eesti Õhk õigel ajal,” kurjustas PÖFFI juht Tiina Lokk sellepärast, et menurežissöör Neil Jordan ei jõudnud teel Londonist Gatwicki lennuväljale juhtunud liiklusõnnetuse pärast reedel Eestisse oma loomingut tutvustama, SL Õhtuleht.

„”Põgene vaba laps,” kõlas laulurida menufilmis „Viimne reliikvia”, sama tahaks öelda neile eestlastele, kes satuvad täna ja homme Tallinnas USA presidendi visiidi tõttu terrorismivastase võitluse hammasrataste vahele”, SL Õhtulehe juhtkirjast.

„Tuju on loomingu ürgvedru, mida ei saa alahinnata, ja see, mida me oma alal teeme, oleneb tujust väga palju – minu looming sünnib judomatil, nii sõltub tuju judost ja judo tujust,” raskekaallane Martin Padar, SL Õhtuleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. November 2006, 12:07
Otsi:

Ava täpsem otsing