Christel Karits • 30. november 2006 kell 22:00

Saksa Depeche Mode Hollywoodis

3. detsembril esineb Tallinnas Club Hollywoodis elektroonilise pop-muusika legend Saksamaalt Camouflage.

Eestit külastab Saksa Depeche Mode'iks tituleeritud bänd oma Euroopa turnee raames, millega tutvustab uut albumit "Relocated".

Camouflage'i laulja Marcus Meyn ütleb, et ta ootab kontserdile absoluutselt kõiki ning lubab meeletult energiat ja enam kui kaks tundi head muusikat.

"See on tõsi - sel pühapäeval me mängime üle kahe tunni. Põhjuseks see, et meile meeldib väga esineda. Samas olen seisukohal, et kontserdi külastajad võiksid piletiraha eest saada võimalikult palju lugusid, performance'eid ja naudingut."

Club Hollywoodis esitab Camouflage publikust kohtu ette mõistagi lood uuelt albumilt, samuti tulevad ettekandmisele juba klassikaks saanud elektroonilise pop-muusika hitid.

Sel suvel ilmunud Camouflage'i stuudioalbum "Relocated" on arvult juba seitsmes. Bändi liikmete Heiko Maile'i, Marcus Meyni ja Oliver Kreyssigi sõnul on nende viimane album palju positiivsem kui eelkäija "Sensor". "Aga samal ajal pole meie muusika endiselt sündipopi parimate traditsioonide kohaselt ilma jäetud melanhooliast. Uued lood kirjeldavad igapäevaseid situatsioone, isiklikke üleelamisi, armastust ja fantaasiat," räägivad muusikud.

Esimest korda esines Camouflage Tallinnas Club Hollywoodis 2004. aasta novembris. Juba siis oli publik vaimustatud nende võimsast energiast pakatavast vaatemängust. Kontsert nimetati üheks paremaks Hollywoodis toimunud live-show'ks.

Enne Camouflage'i lavaletulekut soojendavad publikut Eesti DJd ja sündipop-bänd Lätist STandART.

Hetkel kuum