Igaühele oma tõstuk

Kristo Kiviorg 28. märts 2007, 00:00

Ainsaks kriteeriumiks oli, et tegu peab olema kas firma uudistoote või kõige müüdavama artikliga. Palusime asjaosalistel saata orienteerivalt 1000 tähemärgi pikkune müügitekst, kaks pilti tõstukist koos karakteristikutega ning loomulikult konkreetne müügipakkumine.

LX-tõstukite seeria on Nissani pidevas tõstukite konstrueerimisse ja valmistamise kvaliteeti investeerimises musternäidis.

LX-seeria tõstukite sisepõlemismootorid on mõeldud töötamiseks siseruumides. Elektrooniliselt juhitav kütuse sissepritse garanteerib parima kütusekulu kõikides olukordades, mille tulemuseks on kõige madalamad väljaheitegaaside sisaldused kogu turul.

Tõstukite uuendatud mootorid on vähese vibratsiooni ja müratasemega. Hooldevabad elastse stabiilsuse kontrolli puksid kere ja tagasilla vahel ning raudsüdamikega vöörehvid tagavad masina suurema stabiilsuse ja kompaktsuse.

LX-seeria tõstukeid on lihtne hooldada tänu digitaalse diagnostikasüsteemi olemasolule ning pikendatud on hooldusintervalli 500 töötunnini, mis tähendab ostujärgsete kulude kokkuhoidmist.

Seitsmetonnise tõstejõuga tõstukiga on hea paberit laadida.

Laomaailm müüb tõstukeid peamiselt tööstuse, ehituse ja kaubakäitluse valdkonna ettevõtetele. Võib eeldada, et ärilehe loetavuse tõus peab sammu Eesti majanduskasvuga, ja kui mahud kasvavad, tuleb osta tööriist paraja varuga, et see ei seisaks pärast kasutult lumehanges. Kõige paremini müüvad Eestis 1,5- ja 3tonnise tõstevõimega tõstukid, kuid Äripäevale pakuks 7tonnise tõstevõimega Hyundai vastukaalutõstukit, mis töötab nii sise- kui ka välitingimustes. Tõstuk on laost kohe saadaval.

Ajakirjanikele kulub ilmselt marjaks ära tõstuki kabiini luksuslik lisavarustus - lisaks soojale, avarale ja ergonoomilisele töökohale, stereoraadio äriuudiste kuulamiseks ning kirjutusalus. Hyundai Heavy Industries toodab eelkõige vastupidavaid ja lihtsalt hooldatavaid töövahendeid. Lihtsama remondi- ja hooldustööga saab Hyundai puhul hakkama iga õppinud tõstukijuht. Keerulisema masina ülalpidamine läheb lõppkokkuvõttes kulukamaks, kuna see vajab remondiks spetsiaalselt väljaõppinud tööjõudu.

Tõstuki garantii on kaks aastat, millele me anname juurde veel kuni kolm aastat lisagarantiid.

Vastavalt hinnapäringule pakuksime meie vanimate traditsioonidega tõstukitootja uue põlvkonna kahveltõstukit Yale Veracitor VX.

Yale'i tõstukid on oma töökindluse ja ergonoomilisuse tõttu hinnatud klientide hulgas, kes masinaid intensiivselt kasutavad. Tootmised, kiire kaubavooga logistikakeskused, aga ka hulgikaubandusega tegelejad hindavad kõrgelt Yale'i kvaliteeti.

Samas on palju ka nn ühetõstukikliente, kelle jaoks on kindel koostööpartner ja kvaliteetne tööriist tihti lausa kriitilise tähtsusega.

Meie tuntumad koostööpartnerid on Kalev, A. Le Coq, Saku Õlletehas, Würth, Tallegg, Balbiino, Premia, Ehituse ABC, Ehitusservice, K-rautakesko jne.

Oleme Yale'i tõstukeid müünud juba neliteist aastat. Täna on Yale meil ainuesindajana kogu Baltimaid kattev tugiorganisatsioon kaheksa hoolduskeskusega ja peakorteritega Tallinnas, Riias ja Vilniuses, mis kahtlemata annab meie partneritele kindluse teeninduskvaliteedi osas.

Lisaks on meil olemas ka 25 hooldusbussi, mis teenindavad meie kliente otse nende juures - mugav viis hoida oma tööriistad korras minimaalse seisuajaga.

Still on ainsana tõstukitootjatest juba aastaid tootnud hübriidmootoritega diiseltõstukeid. Neil tõstukitel kasutatakse diiselmootorit vaid elektrigeneraatori ja hüdropumba käitamiseks.

Tõstuk sõidab elektrimootorite jõul, võimaldades oluliselt väiksemat kütusekulu. Tänu väiksele kütusekulule on võimalik ainuüksi kütuselt säästa kuni 15 000 krooni aastas. Elektrimootorite kasutamine võimaldas loobuda käigukastist - seega on tõstukil tunduvalt vähem kuluvaid osi.

Tasub teada, et Stilli tõstukitel on täiesti hooldusvabad elektrimootorid (k.a elektritõstukitel). Selline tulemus on saavutatud tänu 3-faasiliste elektrimootorite kasutamisele. RX 70 hooldeintervall on 1000 töötundi, võimaldades olulist säästu hooldekuludelt.

Stilli tõstukitel on eraldi hüdrauliline tõstmissüsteem ja eelnimetatud elektriline sõitmissüsteem - seega liikumiskiiruse muutmine ja kahvlite tõstmine või langetamine on teineteisest sõltumatud. Antud lahendus võimaldab näiteks samal ajal aeglaselt sõita ja kiirelt tõsta (pole võimalik hüdroajamiga tõstukitel), mis omakorda muudab töötamise kiiremaks ja lihtsamaks.

Linde uus hüdrostaatilise ajamiga 391-seeria lubab mugavust.

Kahe pedaaliga sujuv tõstuki liikumiskiiruse reguleerimine, edasi-tagasi liikumissuuna valimine. Masti funktsioonid on väga täpselt juhitavad Linde Load Controli süsteemi abil.

Juhi kasutuses on reguleeritava asendiga käetugi, väikesed juhtkangid, ühe kangiga saab samal ajal juhtida ka kahte hüdraulika funktsiooni, automaatne mootoripöörete reguleerimine tõstmisel ja sõitmisel.

Tõstuk on varustatud selge ja kergesti loetava digitaalse juhtpaneeliga, lisaks kontrolltuled tõstuki tähtsamatele funktsioonidele, tunnilugeja, kell, kütusetaseme indikaator, hooldevaba pidurdamine hüdrostaatilise ajami ja ketaspidurite abil.

Töötava mootori korral püsib tõstuk kallakul, ilma et peaks kasutama käsi- või jalgpidurit, mootori seiskamisel rakendub automaatselt ketaspidur.

Masti kallutussilindrid kinnituvad üleval turvaraami külge (parem vaade läbi masti, mast on stabiilsem). Roolimist lihtsustab hüdrauliline võimendi.

Tõstukit viib edasi neljasilindriline Volkswageni diiselmootor võimsusega 26 kW. Kütusekulu on keskmiselt 1,9 liitrit tunnis. Hind sõltub tõstuki komplektsusest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:29
    Otsi:

    Ava täpsem otsing