Christel Karits • 13. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Virusse tervist tagama

Viru keskuse MyFitness eristub teistest fitness-klubidest oma suuruse ja moodsuse, maailmatasemel jõumasinate ning Eesti suurima siserattatreeningu stuudioga.

MyFitnessi juhatuse liikme Raul Kinksi sõnul on uue fitness-klubi rajamisel silmas peetud just trenniskäijate soove ja mugavust.

"Erilised tehnilised lahendused ja uudsed treeningvõimalused, maailmatasemel tehnikapark, entusiastlikud treenerid, mugav klubikeskkond - oleme loonud koha, kus treenijad saavad keskenduda iseenda tervisele ja heaolule," avas ta.

Viru Keskus ASi juhatuse liikme Ants Vasara sõnul saab linnasüda täna tänu uue spordiklubi avamisele palju inimsõbralikumaks.

"MyFitnessi klubi kesklinna südames võimaldab igaühel nautida oma elustiili ja -kvaliteeti, ilma selleks tohutult aega kulutamata," kommenteeris Vasar. Ta lisas, et liikuva ja tervisliku elustiili harrastajatele on sellised treeninguvõimalused otse linna südames tõeline leid ja unikaalne võimalus, mida raske leida kogu maailmas.

MyFitness Viru keskuses on esimene järgmise viie aasta jooksul Baltimaades ja Ukrainas rajatavast 16 fitness-klubist koosnevast ketist, mille avamisse on investeeritud 25 miljonit krooni. Sel ja järgmisel aastal on plaanis avada veel klubisid Narvas, Tartus ja Vilniuses.

MyFitnessi osanikud on Skandinaavia investeerimisfondid Askembla ja SIC 2006, lisaks kuulub omanikeringi OÜ Waterman, mille kaudu on investoriteks Sportlandi keti loojad Are Altraja ja Anti Kalle.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt