Kadri Paas • 15. september 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Nutikatel ettevõtetel on võimalus taas järjekordsele logistikateole kandideerida

Konkursil võivad osaleda kõik Eesti logistikaprofessionaalid. Kel huvi, peaksid kirjeldama lühidalt oma logistikategu, vastates seejuures järgmistele küsimustele: milline oli 2007/2008. aastal ellukutsutud ja rakendatud logistiline parendus, mis kasvatas tema ettevõtte efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeris tegevust ja aitas ühtlasi säästa kulusid.

Logistikateenuste pakkujad ja transpordiettevõtted võivad konkureerida parendusega, mis on kasvatanud ettevõtte klientide majandusnäitajaid. Võistlustöö kirjeldus peab olema lakooniline ja selgitama hindajatele, mis oli logistikateo eesmärk, milline oli logistikateo protsess ja millised on praeguseks selgunud tulemused.

Kõigi kandideerivate logistikategude seast valib žürii välja 10 finalisti. Žürii on seitsmeliikmeline ja selle koosseisu kuuluvad logistikaajakirjanikud ja Eesti Logistikaühingu juhatuse liikmed.

Äripäev tutvustab finaali pääsenud töid väljaande logistikarubriigis, Äripäeva kuukirjades "Logistika" ja "Transport ja logistika", ka Äripäeva veebiküljel.

Finaliste hindavad avalikul hääletusel nii žürii kui ka Eesti logistika asjatundjad.

Mõlema osapoole hindamise osakaal on võrdne ehk fifty-fifty. Kui punktid jagunevad võrdselt, siis otsustab võitja žürii.

Kolme võidutöö esitlemine ja autasustamistseremoonia toimub 5. novembril logistika aastakonverentsi raames.

Viimasel viiel aastal on auhinna võitnud A. Le Coq, Lextrans/Autologistika, Sillamäe Sadam, DFDS Transport (nüüdne DSV Transport) ja Schenker.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt