Arendaja lubab Musta Luige ehitamist jätkata

Virge Lahe 10. märts 2009, 00:00

"Plaanis on jätkata ilmselt siis, kui natuke soojemaks läheb. Võimalik, et see on aprill või mai. Päris külmutatud see projekt ei ole," ütles Mazko. "Peapõhjus, miks me selle peatasime, oli kokkuhoid, sest talvel on betoonitööde valamisel vaja lisasoojendust."

Facio Ehituse juhatuse esimees Toomas Tromp ütles, et talle on jäänud mulje, nagu poleks arendajal Musta Luige ehitamisega eriti kiiret.

"Võib-olla see on petlik, aga mulle on jäänud mulje, et neil ei ole selle asjaga eriti kiiret, kaaluvad, kas on kohe vaja valmis ehitada. Vaatavad, kuhu suunas turg läheb," rääkis Tromp. Tema sõnul on seal hulk keerulisi probleeme. "Hoovi peal on üks vana puumaja, mida linn nõuab, et NG Eesti ära restaureeriks. See tahab raha saada. Eks neid nõudmisi on igasuguseid," selgitas Tromp.

Mazko rääkis, et järgmise aasta alguseks võiks Musta Luige kortermaja valmis saada. Peatöövõtjat Facio Ehitust NG Eestil välja vahetada plaanis ei ole, lisas Mazko.

Trombi sõnul neil tellijaga võlgu ei ole, st et NG Eesti ei ole Facio Ehitusele võlgu ega ka vastupidi. "Eks me oleme igasuguse ehitise lõpuleehitamisest huvitatud," kostis Tromp, kas nad ikka huvituvad sellest projektist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:59
Otsi:

Ava täpsem otsing