Olympicu juhtimisse tuleb värkset verd

Kadrin Karner 04. september 2009, 00:00

"Avila pikaajalised kogemused aitavad meil seada uusi tulevikusihte," lisas Olympic Entertainment Groupi suuromanik ja nõukogu esimees Armin Karu. Jürgenson vastutab üldjuhtimise ja arendusprojektide eest, Ojakääru osaks saavad finantsjuhtimine ja investorsuhted.

"Raskel ajal on muutused head," arvas OEG aktsionär Raivo Hein. Uut juhti ta pigem usaldab, kuigi pole temast midagi kuulnud. Samas tahaks Hein teada, miks Karu on viimasel ajal aktsiaid müünud.

Olympic EG tegevjuhi kohalt nõukogusse liikuv Andri Avila kinnitas Äripäevale, et senine aeg OEGs on tema jaoks olnud sündmusterohke ja hindamatu.

Intervjuu Andri Avilaga.

Millest on tingitud Teie liikumine nõukogusse? Kas OEG ei vaja ettevõtte etteotsa teiesugust kogemustega juhti?

Kõik minu kogemused ja teadmised on OEG käsutuses ka nõukogu liikmena.

Kas uus koht on ametialaselt edasi- või tagasiminek?

Kõige õigem oleks vist öelda, et tegemist on muutusega. Mõlemad ametikohad on vastutusrikkad ja pakuvad piisavalt eneseteostuse võimalusi.

Kas koht nõukogus on rohkem hingetõmbeajaks?

Hingetõmbeajaks tööd nõukogus nimetada ei saa. Kuid kindlasti ei ole tempo ja koormus nii suur, nagu see on operatiivjuhtimise puhul.

Millised on Teie ülesanded nõukogus?

Peamine ülesanne on anda head nõu strateegiliste otsuste kavandamisel. Kahtlemata on nõukogu liikmel veel terve rida seadusest tulenevaid ülesandeid ja kohustusi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing