Selveris alustas tööd uus ostudirektor

06. jaanuar 2014, 15:05

Selveris alustas tööd ostudirektor Katrin Riisalu, kelle eelmine töö oli juhtida Statoili hankeid. Varem on ta tegutsenud erinevates jaekettides.

Selveri keti juhi Andres Heinveri sõnul on Riisalu suure kogemustepagasi, kõrge saavutusvajaduse ja positiivse ellusuhtumisega ostuvaldkonna tippspetsialist. „Ta on tegutsenud erinevate ettevõtete ostuosakonnas, juhtinud meeskondi, õpetanud ostuvaldkonda üliõpilastele. Samas on õppinud ka turundust ja planeerinud turunduskampaaniaid, mis on suures jaekaubandusettevõttes oluline lisaväärtus,“ ütles Heinver.

Riisalu sõnul on tema senine karjäär kulgenud erinevates rahvusvahelistes firmades ning seetõttu peab ta põnevaks väljakutseks juhtida ostupoolt kodumaise kontserni suurettevõttes.

Katrin Riisalu kaitses 2007. aastal EBSis ärijuhtimise magistrikraadi ning tänaseni on ka Marketingi Instituudi ostujuhtimise lektor.

Selver otsis ostudirektorit alates septembri lõpust. Eelmine ostudirektor, 14 aastat kaubamaja ostusüsteemis ametis olnud Tiiu Valk lahkus möödunud aasta aprillis I.L.U. ketti arendama.

Eesti kapitalil tegutsevasse Selveri jaeketti kuulub 43 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni. Selver annab tööd 2300 inimesele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
29. April 2014, 16:33

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing