Alyona Stadnik • 12. märts 2014 kell 8:51

"Kallast mõjutas meedia"

Ettevõtja Urmas Sõõrumaa sõnul on tal natukene kahju, et Siim Kallas loobus valitsuse moodustamisest ning ilmselt tema otsust mõjutasid viimased uudised.

„Tõenäolised need põhjused, millest viimati meedia kirjutas, mõjutasid Siim Kallase otsust,“ ütles Sõõrumaa. „Enne valimisi nii või teisiti läheb alati selliseks siseriiklikuks tõmblemiseks ja poriloopimiseks.“

Sõõrumaa sõnul oleks Kallas oma kogemuste pagasiga Eestile vajalik olnud. „Teised valitsused jäävad kuidagi tuulte taha,“ sõnas Sõõrumaa.

Ta ei osanud öelda, mis peaks edasi toimuma. „Las nemad teevad oma tööd ja mina teen oma tööd,“ sõnas Sõõrumaa. „Mina saan aru, et valitsust tehakse Reformierakonnaga, eks siis uus peaministrikanditaat tuleb Reformierakonna seest. Siin on Urmas Paetist räägitud,“ sõnas ta. „Paet on suutnud valitsuses pikalt ja tublilt töötada, küllap ta saab ka sellega hakkama.“ 

Reformierakonna peaministrikandidaat Siim Kallas teatas täna hommikul pärast erakonna juhatuse koosolekut, et loobub järgmise valitsuse moodustamisest.

Hetkel kuum