Singapuri ministeerium huvitub Eesti IKT sektorist

1321-aripaev 21. aprill 2014, 17:06

Eestit väisav Singapuri kaubandus- ja tööstusministeeriumi delegatsiooni, mida juhib kaubandusala asekantsler Lee Ark Boon, huvitub Eesti info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektorist ja ärikliimast.

22. ja 23. aprillil kohtub delegatsioon majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis majandusarengu asekantsleri Ahti Kuninga ning side ja riigi infosüsteemide asekantsleri Taavi Kotkaga.

Demokeskuses toimuvad kohtumised EAS-i rahvusvahelistumise divisjoni direktori Kristi Tiivase ja Demokeskuse projektijuhi Indrek Vimbergiga ning IKT ettevõtetega Cybernetica, Guardtime ja Sertifitseerimiskeskus. Eesti disaini seisu ja väljavaateid tutvustab külalistele Jane Oblikas Eesti Disainikeskusest.

Delegatsioonil toimub kohtumine Singapuri Tolaram Groupi aktsionäride ja tippjuhtidega, kes peavad hetkel Eestis iga-aastast strateegiakohtumist, et kuulda nende ettevõtluskogemusest Eestis.

Programmi lõpuks toimub kohtumine Singapuri päritolu globaalse transpordi- ja logistikaettevõtte Neptune Orient Lines tütarfirma APL Tallinna esindusega.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    21. April 2014, 17:06
    Otsi:

    Ava täpsem otsing