Puhkepäev. Särtsutu elustamiskatse

23. mai 2014, 00:00

Michael Jackson ja tema looming näib endiselt edasi elavat, vähemalt nende albumite peal, mis pärast tema surma 2009. aastast välja on antud. Mai alguses jõudis müügile uus kogumik “Xscape”.

Tegu on kaheksast seni avaldamata loost, mis on salvestatud 1980–1990ndatel, koosneva kogumikuga.

Kui kaasaegsed seaded välja jätta, siis on kõigil plaadi lugudes seda michaeljacksonlikkust (kuust lugu on ka tema enda kirjutatud). On 1980–1990ndate kõla ja põnevaid käike. Mis puudu jääb, on aga Jacksonile omane teravus ja särtsakus, kandvad pausid või kitarrisoolid.

Kunagise fännina kõlavad uued lood minu kõrvale lahjalt. Kahtlen, kas popikuningas ise oleks sellise materjali perfektsionistina masside ette lasknud. Kõik n-ö teravad nurgad, detailideni läbimõeldus ja jõud, mis olid olemas tema esinemistes ja tantsudes, videotes ja lugudes, kogumikes “Triller”, “Bad”, “Dangerous” või “History” on uuel kogumikul siledaks lihvitud.

Tegu on turvalise taustamuusikaga. Mõnel popmuusikahõngulisel õhtul kuulamiseks tore. Rohkemaks aga mitte. PS: Kes tahab lugude originaalversioone kuulda, neil tasub jahtida plaadi “Deluxe” versiooni.

 

Hinnang

  • Michael Jackson ”Xscape”

Hinnang: 6

Kuula tasuta: www.youtube.com

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. May 2014, 18:06

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing