Sõõrumaa plaanib Tondile spordikeskust

10. juuni 2014, 15:16

Tallinna linnavalitsus algatab homsel istungil Tondi kasarmute alale tenniseväljakutega spordikeskuse rajada võimaldava detailplaneeringu. Detailplaneeringu algatamist taotles OÜ Tondi Tennisekeskus, milles suurosalus kuulub Urmas Sõõrumaale.

Marsi tn 2a, 6, 8, Sõjakooli tn 3, 10 kinnistute detailplaneeringu eesmärk on muuta 5,09 ha suurusel planeeritaval maa-alal olevate kinnistute piire ning määrata ehitusõigus olemasolevate spordihoonete rekonstrueerimiseks ja laiendamiseks ning tenniseväljakute ja pargiala rajamiseks.

Detailplaneeringu algatamist taotles OÜ Tondi Tennisekeskus. Planeeritav ala asub Kristiine linnaosas A. H. Tammsaare ja Tondi tänava ning Marsi tänava vahelises kvartalis. Planeeritava ala kontaktvöönd on polüfunktsionaalne, hõlmates äri-, tootmis-, elamu- ja sotsiaalmaa sihtotstarbega krunte, hoonete korruselisus on varieeruv ning kindel arhitektuurne stiil puudub.

Detailplaneeringu algatamisettepanek on kooskõlas Tallinna üldplaneeringuga ning kavandatu on kooskõlas koostatava Kristiine linnaosa üldplaneeringu ja linna üldiste arengusuundadega.

Detailplaneeringu taotluse juurde on lahendusettepaneku ja illustreeriva materjali koostanud K Projekt AS. Kristiine linnaosa valitsus korraldab peale algatamist detailplaneeringu lähteseisukohtade ja eskiislahenduse väljapaneku ning avaliku arutelu.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    12. June 2014, 12:57
    Otsi:

    Ava täpsem otsing