Äripäev • 27. oktoober 2017 kell 9:47

Eften börsil enne jõule

"Puhttehniliselt on meil seda lihtsam teha sügisel," selgitas EfTEN Capitali juht Viljar Arakas, miks läheb fond börsile pool aastat varem.  Foto: Andres Haabu

Nasdaq Tallinna börsi noteerimis- ja Järelevalvekomisjon otsustas täna, et EfTEN Real Estate Fund III AS võib tulla börsile.

Komisjon otsustas teha EfTEN Real Estate Fund III AS-ile erandi ning rahuldada tema taotluse ja noteerida tema 3 222 535 aktsiat nimiväärtusega 10 eurot börsi põhinimekirjas neljal tingimusel.

1. Pakkumine on toimunud vastavalt prospektis kirjeldatud tingimustele ja pakkumistulemused on avalikustatud;

2. Pakkumise õnnestumise korral on pakutavad aktsiad kantud investorite väärtpaberikontodele Eesti Väärtpaberite Registris;

3. Pakkumise õnnestumise korral on aktsiakapitali suurendamine äriregistris registreeritud;

4. Emitent on pärast ülalnimetatud tingimuste täitmist esitanud börsile aruande, mis sisaldab teavet tingimuste täitmise kohta.

Loetletud tingimuste täitmisel on EfTEN Real Estate Fund III AS-i aktsiate esimeseks kauplemispäevaks 1. detsember 2017. aastal. Juhul, kui aktsiakapitali suurendamise kannet ei ole äriregistris tehtud hiljemalt 30. november 2017, kahe päeva möödumisel pärast aktsiakapitali suurendamise registreerimist ja tingimuste täitmise aruande esitamist.

Hetkel kuum