Äripäev • 5. detsember 2017 • 1 min
Jaga lugu:

Kruuda ja Pettai võla vaidlus venib

Kõik on veel hästi. On 20. september, 2007. Oliver Kruuda ja Indrek Rahumaa annavad pressikonverentsi, kus räägivad Tere ja Kalevi omanikuvahetusest. Aktsiad liiguksid Rahumaa juhitud investeerimisfirmale Alta Capital Partners.
Kõik on veel hästi. On 20. september, 2007. Oliver Kruuda ja Indrek Rahumaa annavad pressikonverentsi, kus räägivad Tere ja Kalevi omanikuvahetusest. Aktsiad liiguksid Rahumaa juhitud investeerimisfirmale Alta Capital Partners.  Foto: Andras Kralla

Harju maakohus lükkas täna edasi Oliver Kruudale kuuluva KR Juhtimisteenuse ASi ja reklaamiärimees Paavo Pettai väidetava võla vaidluse, uut istungi aega veel ei määratud, teatas ERR.

Kruuda ettevõtte hagi Pettai vastu on seotud Keskerakonna garantiikirjadega, mille kohta aga Keskerakonna toonased juhtfiguurid enda kinnitusel kursis ei ole. Pettai on öelnud, et hagi puudutab ühe laenulepinguga seoses tema vastu esitatud rahalist nõuet. Ametlikult kinnitamata andmetel on juhtum seotud 2009. aasta valimiste rahastamisega, märkis ERR.

Eelmise aasta sügisel selgus, et Keskerakond on andnud Pettai osaühingule Midfield garantiikirju kogusummas 730 000 eurot. Rahalise olukorra parandamiseks otsustas erakond müüa maha oma Toompeal asuva kinnistu.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt