Äripäev • 14. juuni 2018 kell 14:45

Raadiohommik: kuidas ravida Eesti tervishoiusüsteemi?

Triin Habicht (Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja)  Foto: Raul Mee

07.00-10.00 „Hommikuprogramm“. Eesti tervishoiusüsteemis on rida probleeme. Millised need on ja kuidas neid lahendada, sellest räägime Äripäeva raadio hommikuprogrammis meditsiinieksperdi Triin Habichtiga.

Swedbank Marketsi valdkonnajuhi Andres Suimetsaga teeme kokkuvõtte Tallinna Sadama aktsia kahest esimesest börsipäevast. Lisaks räägime hommikuprogrammis jalgpalli MMi finaalturniiril osalevate mängijate väärtusest ning teistel põnevatel ja päevakajalistel teemadel. Saadet veavad Aivar Hundimägi ja Indrek Mäe.

 

Päev jätkub kolme saatega:

11.00-12.00 „Kuum tool“. Tallinna Sadama IPOt on kritiseeritud aktsiate jaotamise ja emissiooni korraldamise kulukuse pärast. Sellele kriitikale vastab Tallinna Sadama finantsjuht Marko Raid. Lisaks tuleb saates juttu Tallinna Sadama kolmest olulisest tulugrupist ning ka sellest, mida peaksid väikeinvestorid tulevikus Tallinna Sadama puhul kõige rohkem jälgima. Saatejuht Aivar Hundimägi.

13.00-14.00 „Ettevõtte edulugu“. Saade tutvustab seekord Eesti ettevõtet Coolbet, mis valiti hiljuti maailma parimaks kihlveokontoriks. Külas on Coolbeti turundusjuht Ervin Järvlepp. Saame teada, kuidas koefitsientide kujunemine sarnab aktsiaturuga, milline on olnud suurim võidetud summa ja mille poolest Coolbet teistest kihlveokontoritest erineb. Saatejuht Liis Amor.

15.00-16.00 „Innovatsiooniminutid“. Milline on mobiilne internet lähitulevikus? Euroopa telekommunikatsiooniettevõtted valmistuvad uue põlvkonna ehk 5G interneti tulekuks ja uuteks teenusteks. Millist kasu kliendid lõikama hakkavad? Stuudiokülaliseks on Elisa Eesti juhatuse liige ja tehnoloogiaüksuse juht Toomas Polli. Saatejuhid on Villy Paimets ja Kadri Penjam.

Hetkel kuum