Tallinna linnajuhid arutavad arhitektidega linna arengut

15. veebruar 2001, 13:30

Tallinna Linnavolikogu esimees Rein Voog ja abilinnapea Priit Vilba kutsuvad Eesti Arhitektide Liidu esindajad 20.veebruaril ümarlauanõupidamisele, et arutada Tallinna sadamaala arengut.

Eesti Arhitektide Liit pöördus hiljuti avaliku kirjaga Tallinna linnajuhtide poole. Selles avaldati muret seoses sadamaalade müügi ja linnaplaneerimise vallas toimuvaga. Probleemide lahendamiseks tehti ettepanek kutsuda kokku nõupidamine, kus oleksid esindatud linnavolikogu, -valitsus ning arhitektid.

Teisipäeval, 20.veebruaril toimuval esimesel kokkusaamisel soovivad linna esindajad keskenduda eelkõige mereäärsete alade arengule. 'Paljud probleemid saavad alguse, kuna räägitakse teineteisest mööda,' ütles linnavolikogu esimees Rein Voog. 'Eesmärk on jagada osapooltele vahetut infot linnas toimuvate protsesside kohta ning kuulata arhitektide ettepanekuid Tallinna arengust,' märkis Voog.

'See nõupidamine on kindlasti samm probleemide lahendamise suunas,' lisas abilinnapea Priit Vilba. 'Arhitektide ettepanekud ja ideed on linna arengus loomulik ja asendamatu osa.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing