Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. jaanuar 2004, 08:30

Eesti Päevaleht:

Bussifirmad tõstavad kevadel järsult piletihindu, põhjendades seda euroliitu astumisel kasvavate kuludega. Praeguseks on konkreetsed plaanid hindade tõstmiseks tehtud Taistol ? alates veebruarist hakkab Tallinna?Tartu sõidu pilet senise 50 krooni asemel maksma 80 krooni.

Riigikontrolli auditist Tallinna ja Narva tööhõiveametis selgub, et töötu abirahade maksmise süsteem logiseb ning abirahade väljamaksmisel on rikutud korda.

Ligi pool Eesti kodanikest peab arvuti teel hääletamist usaldusväärseks protseduuriks, uuele võimalusele vastandub aga 28 protsenti valijaskonnast, selgus uuringufirma Faktum küsitlusest.

Ekspertide hinnangul suureneb alates maist elamisloa taotlejate arv eelkõige idast pärit inimeste osas, kes loodavad Eesti kaudu Euroopa Liitu pääseda.

Postimees:

Valitsus kavandab riigiosaluse müüki Eesti Telekomis, millest tõenäoliselt laekuva ligi viie miljardi krooni kasutamine on veel ebaselge.

Ehituspoe K-Raua ACE ja Soome suurima kaubanduskontserni vahelise kohtuvaidluse vaheetapp lõppes küll väiksema võiduga, kuid Eesti kaupmehed ei looda, et põhjanaabrid K-Rauta nime kasutamisest seepärast veel loobuksid.

Eesti kitsed jäävad alates tänavusest ilma iga-aastasest ligi 250-kroonisest toetusest, sest Euroopa Liidus saavad tugiraha vaid mägistes piirkondades kasvavad kitsed.

SL Õhtuleht:

Riigikogu liige Liina Tõnisson esitas detsembris ja jaanuari algul tööga seotud kulude hüvitamiseks 27 võõrast bensiinit?ekki. Kokku tahtis ta nende vastu saada ligi 6000 krooni. Liina Tõnisson ütleb, et kuna ta ise autoga sõita ei oska, siis hüvitab ta sohvrite sõidukulud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing