Savisaar: ÄP artikkel on erapoolik

Liis Kängsepp 30. jaanuar 2004, 10:23

Linnapea Edgar Savisaar nimetab tänast Äripäeva artiklit erapoolikuks, tema sõnul on ajakirjanik valikuliselt kasutanud lõike tema intervjuust.

Savisaare sõnul on ajakirjanik Peeter Raidla pahatahtlikult maha vaikinud linnavalitsuse järjepideva tegutsemise hotelli Palace omandivaidluses. 'Kui ma kedagi olen toetanud, siis on see minu eelkäija linnapea ametikohal Tõnis Palts, sest praeguse linnavalitsuse kaitstava otsuse hotelli Palace omandivaidluses võttis vastu Tõnis Paltsi juhitav linnavalitsus,' märkis Savisaar.

Savisaare sõnul kasutas teda intervjueerinud Äripäeva ajakirjanik saadud infot valikuliselt, et sobitada seda juba ette valmis mõeldud skeemi. 'Kahjuks ei leidnud artiklis kajastamist fakt, et mitte Kaasik, vaid tema vastaspool on selles küsimuses korduvalt käinud minu jutul. Maha vaikiti ka asjaolu, et Tallinna linnakohtus on juba arutusel olnud linnapea Tõnis Paltsi eesistumisel 2001.a. tehtud hotelli Palace tagastamisotsus ning linn võitis selle esimeses astmes. Praegu on asi arutusel Tallinna Ringkonnakohtus,' selgitas Savisaar.

Savisaare sõnul peab linnavalitsuse tegevus olema järjepidev. 'Hotelli Palace omandivaidlus ei ole mingiks erandiks,' märkis Savisaar.

Tänane Äripäev väitis artiklis 'Savisaar aitab jahtida Kaasikule miljoneid', et linnapea Edgar Savisaar on ulatanud hotelli Palace omandivaidluses abistava käe vandeadvokaat Viktor Kaasikule. Lugu saad lugeda <#siit=http://www.aripaev.ee/2558/uud_uudidx_255801.html>.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing