Reval Hotels alustab uue hotelli ehitamist Riias

11. jaanuar 2006, 15:31

Reval Hotels teatas täna uue, 230 toaga hotelli ehitustööde alustamisest Riias jaanuaris 2006, külastajatele avatakse hotell 2007 aasta kevadel.

Hotelli, kus kogupinda tuleb 13 000 ruutmeetrit, investeeritakse kokku 30 miljonit eurot (468 mln kr).

? Grupi omanikel on usk Balti turu kindlasse majanduskasvu ning turismil on siin oma kindel osa,? teatas Heikki Vanhanen, Reval Hotels Läti juht. ?Selle sammuga kindlustab Reval Hotels ka oma liidripositsiooni Baltikumi hotelliturul, pakkudes parimat majutusvalikut kõigis kolmes pealinnas,? lisas ta.

Praegu on Reval Hotelsil Riias kaks hotelli ? Reval Hotel Latvija ja Reval Hotel Ridzene. Ehitusleping uue hotelli rajamiseks sõlmiti ehitusfirmaga SIA Skonto Büve. Sama ehitusettevõte ehitas ka Reval Hotel Latvija. Hetkel ehitab firma Reval Hotel Latvija laiendust, mille avamisega aprillis 2006 saab Riia endale Baltikumi suurima hotelli, konverentsi? ja meelelahutuskeskuse. Laienemise käigus ehitatakse Reval Hotel LatvijaÞle juurde 6-korruseline korpus, millega lisandub 205 uut hotellituba, kauplustega korpus ning kuni 3000 külastajat mahutav multi-funktsionaalne konverentsi- ja meelelahutusürituste keskus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing