Indrek Kald • 4. oktoober 2000 kell 22:00

Toshiba printeril teravam pilt

Skaneerimise ja kopeerimise teravus jääb väljatrükile alla, ulatudes 400 punktini tolli kohta. Lisaks trükib uus Toshiba laserprinter kiirusega kaheksa lehte minutis, skaneerimise kiirus on kolm sekundit ühe lehekülje kohta.

See suure võimsusega aparaat sobib igapäevaseks kasutamiseks tavalisse firma kontorisse või ka kodukontorisse. Toshiba uus printer sobib ka tööks arvutivõrgus, seega saab ilma vahepeal dokumenti välja trükkimata fakse nii saata kui ka vastu võtta oma arvutis.

Aparaadi mällu saab salvestada kuni sada lehekülge teksti, et seda hiljem välja trükkida või faksina saata. DP 80F mälumaht on 2 megabaiti, teisel Toshiba uudistootel DP 85F-il 4 megabaiti.

Lisaks 30lehelisele dokumendisöötjale saab kasutada ka kahte 250lehelist paberikassetti. Seega võib ühte kassetti kasutada printimiseks ja teist sissetulevate fakside jaoks. Faksi kiirvaliku alla saab seada kuni 38 numbrit ja koodvaliku alla 25 gruppi.

Uue Toshiba teeb mugavaks tööriistaks ka automaatvastaja ning juhtmeta telefoni ühendamise võimalus. Kõik sissetulevad kõned lülituvad automaatselt ümber kas juhtmeta telefoni või automaatvastajasse. Samal ajal ei katke fakside saatmine ega vastuvõtt. Bürookombain tunneb ära sisenevad faksikõned ja neid telefonile ei suuna.

Faksiteate konfidentsiaalne vastuvõtt võimaldab määrata igale faksile kindla arvu väljatrükke või anda teatud dokumentide printeriga trükkimise õiguse ainult parooli teadvale töötajale. Samuti saab määrata aega, millal mingi faks välja trükitakse.

Hetkel kuum