Erki Freiberg • 14. oktoober 2005 kell 9:28

MasterCard käivitas Riias täna teise OneSMART klubi Põhja-Euroopas

Klubi ühendab MasterCardi kliente ja kaardi pakkujaid , et edendada ja toetada kiipkaartidega seotud lisaväärtusega ärilahenduste arengut.

Klubi on loodud Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevate pankade ja kaardikeskuste jaoks ning selle ajendiks on eelmisel aastal Kesk- ja Ida-Euroopas loodud OneSMART klubi edukus.

'OneSMART klubi lähenemisviis on tõestanud ennast juba Kesk- ja Ida-Euroopas ja me kavatseme kasutada sama mudelit ka Balti riikides,' sõnas MasterCardi Brüsselis asuva üleilmse kiipkaartide peakeskuse juhataja Toni Merschen. Ta lisas, et klubi raames tehakse koostööd klientidega ning toetatakse kohalike turgude vajadustele kohandatud uute rakenduste pilootprojekte.

MasterCard International on juhtiv üleilmseid makselahendusi pakkuv ettevõte, mis osutab arvukaid innovaatilisi teenuseid, üleilmsete liikmete laenude, hoiuste, elektroonilise raha, ettevõtetevahelise äri ja nendega seotud maksete programmide toetamiseks.

Praegu keskendub Põhja-Euroopa OneSMART klubi viiele lahendusele:

OneSMART MasterCard Authentication ? tagab suurema turvalisuse Interneti-kaubanduses ja kaugpanganduses.

OneSMART MasterCard Web ? võimaldab kaardiomanikel turvaliselt salvestada kiipkaardile erinevaid isikuandmeid (sh nimesid, aadresse, Interneti-aadresse, salasõnu) ja neid hallata.OneSMART MasterCard Pre-Authorised ? uus kiipkaardipõhine makselahendus, mis sobib uutele turgudele ja off-line maksekeskkondadele.OneSMART MasterCard Retail ? platvorm kliendikaardi taotluste vastuvõtmiseks ja infovahetuse tihendamiseks kliendi ruumides asuvas müügipunktis vastavalt klientide eelistustele.OneSMART MasterCard PayPass ? raadiosagedustuvastustoode, milles on ühendatud kiibi turvalisus ja kontaktivaba makseviisi mugavus.

Hetkel kuum