Börs: turud lõpetasid nädala väikese langusega

Raido Neemre 21. veebruar 2014, 23:07

USA börsid olid täna kerges languses, kuna investorid seedisid veel ettevõtete majandustulemusi.

"Investorid on Föderaalreservi ja võlakirjaostu programmi kärpimistega juba ära harjunud ning hakkavad juba eraldama võlakirjaostu programmi kärpeid ja intressitasemeid,” sõnas Kingsview Asset Managementi asepresident Paul Nolte turgude kasvu kohta.

Ettevõtetest kasvas Intuiti aktsia täna peale tarkvaratootja teise kvartali oodatust parema kasumiaruande avalikustamist. Amazon.com kasvas peale Wall Street Journali asjaga kursis olnud inimeste usutlemist, kes väitsid, et Amazon oli pidanud läbirääkimisi selliste brändide nagu Ralph Laureni valikusse lisamisest.

HP kasvas samuti peale personaalarvutite tootja avalikustatud kasumiaruannet, mis ületas müügi- ja kasumiootusi.Ka Priceline.com teatas oodatust paremast kasumist.

Makropoolelt kahanes USA kodumüük eelmisel kuul madalaimale tasemele peaaegu aasta jooksul kui jaanuari kuu müügitulemused kukkusid 5,1%; kukkumiseks ennustati aga 3,5%.

Indeksitest kukkus Dow Jones täna 0,18% ning lõpetas päeva 16103 punktil. S&P 500 kukkus 0,19% ning sulgus 1836,23 punktil. Nasdaq kukkus 0,10% ning lõpetas päeva 4263,41 punktil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. February 2014, 23:07
Otsi:

Ava täpsem otsing