Narva turvafirma võitis Leedus suure hanke

Indrek Kald 16. aprill 2014, 11:16

Narva turvaettevõte Rapid Security võitis Leedu ühe juhtiva soojaettevõtte Vilniaus Energija objektide turvalahenduse hanke.

Leedu turvafirma Mano Sauga korraldatud hanke esimene etapp hõlmab viite objekti, kuhu paigaldatakse kokku ligi sajast videovalvekaamerast koosnev valvesüsteem. Järgmises etapis võib lisanduda veel paarkümmend objekti, mille vahetut valvet hakkab teostama Mano Sauga.

"Nagu Eestis, nii ka Leedus on turvaturg inimtööjõu ulatuslikult kasutamiselt üle minemas tarkadele lahendustele," ütles Rapid Security juht Vallo Põldma pressiteates.

"Meie pakutud videovalvelahendus võimaldab Vilniaus Energija objektidel vähendada turvatöötajate arvu kahe kolmandiku võrra ja edaspidi kindlasti veelgi rohkem," lisas ta.

Põldma sõnul oli Rapid Securityl seni Leedus kümmekond ehitusvaldkonna klienti ning koostöö Vilniaus Energija ja Mano Saugaga on hea platvorm klientuuri laiendamiseks.

Rapid Security juhtimiskeskus asub Narvas ning selle valves on objekte kõikjal Eestis. Turvafirma kuulub Rootsi ettevõtjale Mats Gabrielssonile, kes Eestis on seotud Narva jõe kaldale uue meelelahutuskeskuse rajamisega, samuti Tallinna hipodroomiga.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    21. May 2014, 11:06
    Otsi:

    Ava täpsem otsing