Viiendik Ühisliisingu sõidukiliisingu lepingutest sõlmitakse internetis

Inno Tähismaa 30. august 2001, 14:28

Ühisliising on esimese poolaasta jooksul suurendanud oluliselt internetikeskkonnas sõlmitavate sõidukiliisingu lepingute arvu, praegu liisitakse Ühisliisingu interneti teenustepaketi kaudu iga viies uus sõiduauto.

?Klientidele on nimetuse U-Liising+ all tuntud elektrooniline liisinglepingu sõlmimine senisest mugavam ja kiirem,? kommenteeris internetilepingute sõlmimise edukat käivitumist Ühisliisingu sõidukiliisingu juht Janek Heinola. ?Elektrooniline liisinglepingu sõlmimine on kliendile igati soodsam ja mugavam, sest automüüja aitab klient igal sammul alates liisingtaotluse esitamisest kuni lepingu allkirjastamiseni ja auto üleandmiseni. Seega on trend lepingute suundumiseks internetti selge ja kindel,? lisas ta.

Ühisliising tuli automüüjate juures elektrooniliste liisinglepingute sõlmimise teenusega turule sellel kevadel. Ühisliisingu interneti teenuspakett võimaldab kliendil koos automüüjaga taotleda ja sõlmida liisingleping auto ostuks otse automüüja juures kontorisse minemata. Ühisliisingu elektroonilise teenuspaketiga on ühinenud 34 uute autode müügiga tegelevat koostööpartnerit üle Eesti.

Ühisliising on suuruselt teine Eesti liisingfirma. Ettevõtte omanik on Ühispank.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing