Kas meeskonnamänge saab korraldada ka pimedal ajal?
Taas on kätte on jõudnud talveaeg, mis omakorda tähendab, et pimedaks läheb varakult ning väljas valitsev pakane paneb meid paratamatult eelistama tubaseid tegevusi. Siiski, pärast pikka seminaripäeva on hea end veidi värskes õhus liigutada ja proovile panna näiteks meeskonnamängude abil, mida nüüd on võimalik korraldada ka pimedal ajal. Võimalustest räägib lähemalt Alar Linna Seiklusfirmast 360 KRAADI.
Kellele on suunatud meeskonnamängud?
Laias laastus – mängida tahavad kõik! Tegelikult on 360 Kraadi teenused sihitud väga täpselt seminarijärgseks või koolituse/koosoleku jätkutegevuseks. Utsitame ja püüame ahvatleda inimesi pärast pikka koosolekupäeva mitte lihtsalt välja minema, vaid võtma osa meeskonnamängudest. Meeskonnamängud on kasulikud just sel põhjusel, et need võimaldavad näha oma kolleege teisest aspektist ja katsetada erinevaid koostöövorme. Üheskoos pingeliste olukordade lahendamine lähendab inimesi ja teeb kolleegid omavahel paremini tuttavaks. Osa mängude puhul on pärast võimalik teha ka konkreetne analüüs, kuidas suhtlus käis, kes mida tegi, kes haaras ja jagas rolle – hiljem saab neid teadmisi ka reaalses tööelus kasutada.
Kuidas sobivad kokku pime aeg ja meeskonnamängud?

Meeskonnamängud on populaarsed peamiselt suvel ning kui aastaajad vahetuvad, ehmutakse, et mis nüüd saab. Sügise ja pimeda aja osas oleme palju aastaid vaeva näinud selleks, et välistada ilmast, pimedusest ja kõigest muust tekkivad tõrked. Pimedus ja sombune ilm panevad paratamatult inimesed arvama, et midagi teha ei saa, aga tegelikult saab ikka, isegi väga hästi saab! Ausalt öeldes on mõned asjad keerulisemates ilmastikuoludes isegi põnevamad. Varustuse poole pealt saab sügistalvisel hooajal mängudele kaasa erinevaid abivahendeid, mis ürituse õnnestumisel olulist rolli mängivad – näiteks LED-pealambid, helkurvestid, säärised, nutipulgad kinnastega toimetamiseks, veekindlad kirjutusvahendid, vihmakeebid ning libedal ajal ka naeltallad.
Osale arutelus