Liis Kängsepp • 9. juuni 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Toom Tekstiil teeb kümme poodi

"Tartus on meil juba kauplusepinna leping sõlmitud, Rakveres käivad läbirääkimised ja Tallinnas on meie hinnangul samuti ruumi veel ühele kauplusele," sõnas Andrus Lõo, kes eelmise nädala algusest juhib Dreamlandi kaubamärki. "Ma arvan, et see kontseptsioon on super, kaubamärk on kindlasti väärtus omaette," lisas ta.

Dreamlandi kontseptsiooni järgi pakutakse kauplustes kõike, mida magamistuppa vaja, alustades tekkidest-patjadest, mida Toom Tekstiil ise toodab, ja lõpetades mööbliga. Praegu on Dreamlandil kolm kauplust - Viljandis, Tallinnas Ülemiste keskuses ja Kopli tänaval Toom Tekstiili tootmishoones.

Ühe poe maksumuseks hindab Toom Tekstiili juht ja omanik Illimar Toom kuni pool miljonit krooni. Praegu moodustab oma bränd umbes 10 protsenti kogutoodangust.

Toom Tekstiil on peamiselt Viljandis tegutsev firma, mis toodab tekke, patju, madratseid ja mittekootud materjale. Lisaks tehakse Maardus kilet ja kilekotte. Paar aastat tagasi plaanis ettevõte koos hiinlastega hakata Maardus tegema plastpudelitest kiudu padjatööstusele, kuid hiinlaste althüppamise tõttu jäi projekt seisma.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt