Tallinnas kadus Hollandi ärimees

04. jaanuar 2001, 08:05

Politsei kuulutaks tagaotsitavaks jõulude eel väidetavalt Tallinnas kadunuks jäänud tuntud Hollandi ärimehe Pier Sienema, kirjutab Eesti Päevaleht.

Põhja-Hollandi provintsis Friisimaal mitut moekauplust ja teksapükstevabrikut omavat Pier Sienemad (59) nähti viimati Tallinnas 19. detsembril. Valgevenes, Venemaal ja Hollandis riieteäri ajava Sienema kontor asub Eestis, kust mees pidi tema advokaadi väitel 21. detsembriks sõitma kodumaale perekonna juurde jõule veetma.

Kuna ärimees Hollandisse ei tulnud, tegi Sienema Eestis elav töökaaslane 29. detsembri õhtul Tallinnas avalduse tema kadumise kohta. Eile tegi Sienema perekond mehe kadumise kohta avalduse ka Hollandi politseile. ?Inimesed siin kardavad, et ta on tapetud,? väitis Friisimaa meediaväljaande Leeuwarder Courant ajakirjanik Dirk Nieuwboer.

Politsei ei välista, et ärimees sõitis omaste teadmata äriasjus Venemaale ja palus piirivalvel kontrollida, kas Sienema on Eestist pärast 19. detsembrit lahkunud. ?Seni pole me veel piirivalvelt vastust saanud,? ütles Tallinna politsei pressiesindaja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing