Riigikantselei võlgnikega hakkab tegelema Online Credit Information

Inno Tähismaa 23. jaanuar 2001, 12:44

Online Credit Information (OCI) ja riigikantselei allkirjastasid 15. jaanuaril lepingu, mille kohaselt usaldab riigikantselei võlgnikega tegelemise OÜ Online Credit Informationile (OCI), teatas OCI esindaja.

Sarnaselt teiste liitunud ettevõtetega on riigikantselei volitatud töötajatel lepingujärgselt ligipääs OCI andmebaasidele. Riigikantselei valdkonda kuulub näiteks riigiasutuste vahelise digitaalse asjaajamise koordineerimine, valituse ja peaministri tehnilise teenindamise korraldamine ning valitsuse õigusaktide eelnõude seadustele vastavuse kontrollimine.

Viimasel ajal on OCI pälvinud mitmete investorite tähelepanu. 15. jaanuaril sõlmitud lepingu kohaselt investeerib USA investorfirma Goldment LLC OCI arendustegevusse ja reklaamikampaaniasse 2 miljonit krooni.

OCI andmebaasid on avatud ainult registreerunud klientidele ning on konfidentsiaalsed. OCI populaarsuse tagab pikaajaline kogemus Skandinaavias ning fakt, et firma tegevus on kooskõlas kõikide Eesti ja ka Euroopa Liidu andmekaitse seadustega. Usaldust on aidanud suurendada tõsiasi, et OÜ Online Credit Information ei ole inkassofirma.

OÜ Online Credit Information loodi Eestis 2000. aasta aprillis ning alustas laiemat tegevust sama aasta 25. septembril. OCI on pidevalt täiendanud oma <#veebikeskkonda=http://www.oci.ee>.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing