Ettevõtjatele pakutakse abi eurorahade taotlemisel

11. juuni 2001, 16:12

Diplomaatide Kool ja kommunikatsioonibüroo Powerhouse pakkuma europrojektide taotluse koostamise ja europrojektide juhtimise teenust, teatasid ettevõtted.

Eesti Diplomaatide Kool ja kommunikatsioonibüroo Powerhouse alustavad koostööd Euroopa Liidu ja teiste euroinstitutsioonide projektidele ja fondidele finantseerimistaotluste koostamise teenuse pakkumiseks kõigile abivajajatele. Vajadus europrojektide koostamiseks on Eestis üha sagedasem ning hõlmab nii riigi- ja omavalitsusasutusi kui keskmise suurusega ja väikeettevõtteid.

Eesti Diplomaatide Kooli direktori Ekke Nõmme sõnul on tegu pikaajaliste koostööplaanidega. ?Oleme oma töös sageli puutunud kokku paljude avaliku ja erasektori institutsioonidega, kelle ettevõtmised oleks igati sobilikud eurotoetuse saamiseks, ent jäävad tegemata lihtsalt vajaliku info, oskusteabe või aja puudumise tõttu,? rääkis Nõmm. ?Koostöös kommunikatsioonibürooga Powerhouse loodame pakkuda seni Eestis puuduvat teenust, mille järele on suur nõudlus.?

Kommunikatsioonibüroo Powerhouse tegevjuhi Eero Rauna sõnul on selline teenus oluline ka suhtekorralduslikus mõttes, kuna praegust informeerituse taset eurointegratsiooni tegelikest võimalustest ei saa pidada piisavaks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing