Suurtüki Kinga- ja Nahaäri hoogustab laienemist

29. juuni 2001, 12:47

Suurtüki Kinga-ja Nahaäri tahab uute kaupluste avamisega ning uueneva jalatsivalikuga kindlustada oma positsiooni Eesti jalatsimüügi turuliidrina.

Ettevõtte juhataja Viido Eineri sõnul on Suurtüki Kinga- ja Nahaäri endale üheksa-aastase turuloleku jooksul põhjalikult selgeks teinud, milliseid jalatseid tahavad Eesti inimesed kanda.

?Jalatsimüügis on selgelt jälgitav Eesti kujuneva keskklassi areng ning maksujõulisuse ja tarbijateadlikkuse kasv. Reeglina tahab Eesti klient jalatseid, mis pakuks piisavalt kombineerimisvõimalusi erineva riietusega erinevateks üritusteks. Hind on väga oluline komponent, kuid üha rohkem on hakatud tähelepanu pöörama ka kvaliteedile,? rääkis Einer.

?Klientidele on teada-tuntud probleem, et pakkumine on näiliselt küll suur, kuid tegelik valikuvõimalus üsna väike. Tahame aktiivse ja asjatundliku tegutsemisega jalatsimüügi turul sellest kiirelt üle saada.?

Ettevõte peab oma tugevuseks Eesti kõige laiemat sortimenti, paindlikku hinnakujundust ja oskuslikku kaubavarude juhtimist, samuti trendikat kaubavalikut, tähtaegseid kaubatarneid ning pikaajalisi koostöösidemeid ligi 30 tehasega Euroopas ja Aasias.

Homme avab ettevõte oma kaupluse Tartu mnt VE-majas, mis senimaani asus Narva mnt 7.

Suurtüki Kinga-ja Nahaärid on Eesti kapitalil põhinev jalatsikaubanduskett, mis alustas tegevust 1992. aastal väikese kauplusega Tallinnas Suurtüki tänaval ning on tänaseks kasvanud suureks kauplusteketiks üle Eesti. Firmal on hetkel kokku 9 poodi, kus müüakse naiste-, meeste- ja lastejalatseid ning nahkgalanteriitooteid. Neist 6 poodi asuvad Tallinnas, lisaks on kauplus Tartus, Narvas ja Kuressaares. 2001. aastal plaanib ettevõte jätkata viimase paari aasta kuni 30%-list käibekasvu. 2000. aastal oli ettevõtte käive 37,2 miljonit ja kasum 3,6 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing