Rahapuudus ajab Viljandi Volle võrkpallimeeskonna laiali

04. juuli 2001, 12:30

Viljandi Volle meeskond ei mängi enam Eesti Meeste Võrkpalliliigas, sest klubil napib konkurentsivõimelise võistkonna loomiseks raha, kirjutab tänane Sakala.

'Mul on väga kahju, et olukord on selline, kuid sellisel tasemel nagu mullu pole meistrisarjas enam mõtet mängida,' tunnistas võrkpalliklubi Volle president, Viljandi linnapea Peep Aru.

Möödunud aastal oli Eesti kõrgeimas liigas osalenud Volle meeskonna eelarve 300 000 krooni ning selle raha eest ei saanud klubi treeninguid korraldada. Meeskond ei saanud hooaja jooksul seepärast ka ühtegi võitu ning jäi liigas viimasele kohale.

Klubi juhatus on meeskonnale suursponsorit otsinud neli aastat, kuid seni pole seda suudetud leida. 'Oleme läbirääkimisi pidanud mitme suure Eesti firmaga, kuid tulemust pole,' nentis Aru.

Eesti võrkpalliliigas osalemiseks oleks Viljandi meeskonnal vaja minimaalselt 700 000 krooni. 'Sellist raha me kokku saada ei suuda, kuid väiksema summaga me konkurentsis ei püsi,' arvutas Aru. 'Poksikotina pole mõtet aga liigas osaleda.'

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing