Eesti Televisioon otsib Eurovisiooni Tallinna kontserdi korraldajat

31. august 2001, 08:08

Eesti Televisioon soovib Eesti kontserdikorraldajate seast leida Eurovisiooni lauluvõistluse organiseerimisega tegelema hakkavat inimest, parimad võimalused koht saada on maailma tippesinejate maaletoojatel Peeter Rebasel ja Lauri Laubrel, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Eesti Televisiooni kompetentsi ei kuulu nii suurte kontsertide organiseerimine, seetõttu vajame inimest, kes sellega tegeleda suudaks,? põhjendas Eesti Televisiooni (ETV) programmitalituse juht Ilmar Raag korraldaja otsimist. Tema sõnul on ETV kontserdi korraldamise organiseerijat otsinud Eestis kontserte korraldavate promootorite seast, kuid seni pole valikut veel tehtud.

?Meie huvi on, et lauluvõistlus võimalikult hästi välja kukuks ja seniste kontserdikorraldajate teadmised võimaldavad seda,? lisas Raag.

Eesti Päevalehe andmeil on peasoosik produtsendi kohale Peeter Rebane, kuid ka Lauri Laubre, sest nende firmad on viimastel aastatel korraldanud Eestis enamiku tuntumate popartistide kontserditest.

Lauri Laubre sõnul saab otsitava tootmisjuhi ülesandeks kõik kontserdi korraldamisega seonduv, välja arvatud reklaamikampaania. ETV hoolitseb teleülekande ja külaliste vastuvõtmise eest.

?Ega Eestis eriti palju inimesi ole, kes suudaksid selle taseme ja suurusjärgu üritust organiseerida, sest kellelgi pole lihtsalt kogemusi,? sõnas Laubre.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing