Pärnusse ehitatakse jäähall

31. oktoober 2001, 15:55

Pärnu Linnavalitsus ja OÜ Kristland sõlmisid täna hoonestusõiguse seadmise eellepingu Riia mnt. 2 krundile. Kristlandi plaanide kohaselt valmib krundil aasta pärast valmima universaalne jäähall koos parkla ja teiste vajalike rajatistega, teatas Pärnu linnavalitsus.

Vastavalt lepingule seab Pärnu Linnavalitsus OÜ Kristlandi kasuks Pärnu linnas Riia mnt 2m krundile tasuta hoonestusõiguse 50 aastaks. OÜ Kristland rajab aasta jooksul Pärnu jõe ja Riia mnt vahelisele alale, vastavalt detailplaneeringu tingimustele, universaalse jäähalli ja tehnorajatised ning kahe aasta jooksul 2500 m2 parkla.

Pärnu jõe kaldal asuv tulevane jäähalli alune krunt, mis asuvad Pärnu Vanast sillast paarsada meetrit ülesvoolu ja on praegu hoonestamata, on hetkel kinnistamisel.

OÜ Kristlandi esindajate sõnul kasutatakse maa kinnistusse kandmise aega ehituse projekteerimistööde tegemiseks, mis on praktiliselt juba alanud. Kui kõik dokumendid on korras, peaks ehitus valmima 9 kuuga.

Jäähall tuleb 60 m pikk ning 40 meetrit lai ning mahutaks 3000 pealtvaatajat. Ehituse investeeringute maht on 24 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing