Pärnus saavad kokku Eesti arvutimänguhuvilised

Inno Tähismaa 02. november 2001, 09:12

Pärnu Koidula Günaasiumis algab täna õhtul kell 8 kolmepäevane 'Pärnu Võrgupidu', millel ligi 100 arvutimänguhuvilist üle Eesti võistlevad seitsmes tuntumas arvutimängus.

Kõikides põhivõistlustes jagatakse esikolmikule auhindu. Lisaks on plaanis välja anda ka mitmeid eriauhindu, mis selguvad kohapeal.

Üks korraldaja Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpilane Oliver Oberg ütles Raadio Pärnule, et 'Pärnu võrgupidu' toimub 2.- 4. novembrini, mis on ajastatud koolivaheajale.

Võistelda saab 92 koolinoort, kes broneerisid kohad enne suurema reklaami tegemist. Kokku tuleb Võrgupeole 125 inimest, kuna nii palju inimesi mahutab Pärnu Koidula Gümnaasiumi aula. Rahvas on väga erinevatest Eesti paikadest. Esindatud on Tallinn, Tartu, Saku, Haapsalu, Pärnu, Vändra, Rakvere, Sindi, Paide, Paikuse, Türi, Viljandi, Antsla, Surju, Kadrina. Võrgupeole on tulemas ka vähemalt 3 tüdrukut.

Iga mängija peab oma arvutikomplekti kaasa võtma. Võisteldakse järgmistes mängudes: Colin McRae Rally 2, Half-Life CS, Quake 2, Quake 3, Rally Masters, Starcraft Broodwars ja Unreal Tournament.

Üle-eestilise arvutimängude ürituse 'Pärnu võrgupidu' korraldab MTÜ Eesti Arvutiklubi. Seekordse ürituse põhiorganisaatorid on Eesti Arvutiklubi Pärnu esinduse liikmed. Pärnu linn toetab võrgupidu 10 000 krooniga.

Kokku on praeguseks peetud 8 võrgupidu, esimene toimus 1999 juulis Saku Gümnaasiumis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing