Arnold Rüütel loovutab eetriaja Kristina ?migunile

04. detsember 2001, 08:15

President Arnold Rüütel soovib, et 24. veebruaril näeks eesti rahvas vabariigi aastapäeva aktust ja võiks kaasa elada ka eesti suusatajate esinemisele olümpiamängudel, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Oleme valmis kompromissideks ning üks võimalus oleks, et otseülekandes vaadatakse presidendi kõnet ja kontserti ning hiljem videost presidendi vastuvõttu,? ütles presidendi nõunik Andra Veidemann.

Veidemanni sõnul ei taha president sättida eesti rahvast halva valiku ette, kas vaadata 24. veebruaril aastapäevaüritusi või suusavõistlust. ?Me kõik ju loodame, et Kristina ?migunil läheb hästi ja miks mitte unistada, et just sel päeval saab ta väga hea tulemuse,? ütles presidendi nõunik.

Veidemanni sõnul on võimalik seegi, et presidendi vastuvõtust teeb ülekande mõni teine telekanal ETV asemel.

?Aga on ju eesti rahvas üks ja sellega seaksime inimesi ikkagi valiku ette,? lausus presidendi nõunik Veidemann. ?Tuleb valida kõige otstarbekam variant.?

Veidemanni sõnul ei saa vabariigi aastapäeva mõnele teisele päevale lükata ning inimestel on kindlasti huvitav vaadata ka vastuvõtule tulevate inimeste kauneid tualette ning näha näiteks Eesti vallavanemaid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing