Rahandusministeerium otsib uusi õppelaenu väljastajaid

14. juuli 2004, 10:05

Seoses uue õppetoetuste ja õppelaenu seaduse rakendamisega kuulutab rahandusministeerium välja konkursi õppelaenu andvate krediidiasutuste leidmiseks.

Õppelaenu andjate valimisel hinnatakse laenuandja piisavate vahendite olemasolu õppelaenu andmiseks pikaajalise perioodi jooksul, krediidiasutuse töökorraldust ja teeninduspiirkonda, õppelaenu teenindamise kättesaadavust ja mugavust laenusaajale, laenulepingu ja tagatislepingute projektide tingimusi, teatas ministeerium.

Konkursil võivad osaleda kõik krediidiasutused, kes tõendavad, et vastavad kõikidele avaliku konkursi tingimustele ning on esitanud tingimustes loetletud nõuetekohased dokumendid ja andmed.

Konkursil osalemise avaldused koos lisatud dokumentidega tuleb saata kinnises ümbrikus hiljemalt 5. augustiks kella 12.00-ks rahandusministeeriumisse. Laekunud ümbrikud avatakse 5. augustil 2004 kell 12.30 rahandusministeeriumis. Avamisel võivad osaleda pakkumise esitanud krediidiasutuste esindajad.

Lisainfo konkursil osalemise tingimuste kohta on <#rahandusministeeriumi kodulehel=http://www.fin.ee/index.php?id=10744>

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing