Eesti Telefoni kõneeristus kättesaadav internetist

ÄP 20. september 2001, 00:00

Eesti Telefon avas 17. septembril internetipõhise turvalise juurdepääsu Eesti Telefoni võrgusiseste kõnede väljavõtetele ehk eristustele, interneti-põhisele kõnede eristusele omab Atlase teenustekaardi vahendusel ligipääsu vaid erakliendist telefoniomanik.

Atlase teenustekaardi omanikud näevad internetis kõiki nende poolt tehtud kõnesid koos valitud telefoninumbriga sõltumata sellest, kas helistati mobiiltelefonile, välismaale, teise linna Eestis või naaberkorterisse. Kõnede eristusel on esitatud kõne toimumisaeg, valitud telefoninumber ja kõne maksumus. Nähtaval on viimase kolme kuu kõneeristused. Eelmise kuu eristused on näha alates järgneva kuu 7. kuupäevast. Lisaks kõne- ja teenusteeristusele saab Atlase teenuskaardiga tellida et kõneboonuseid ja maksta veebipõhiselt internetitelefoniga Netifon tehtud kõnede eest.

Atlase teenustekaart on sarnane internetipanganduses kasutatavate paroolkaartidega ja võimaldab kasutada internetikeskkonnas teenuseid, mille eeltingimuseks on võimalus klienti üheselt tuvastada ja tagada sellega kasutaja jaoks turvalisus. Pakutavate teenuste kasutamiseks peab kasutaja sisenema teenustekaardi keskkonda kas Atlase koduleheküljelt või Hoti kommunikatsioonikeskusest www.hot.ee . Teenustekaarti saab tasuta vormistada ka Eesti Telefoni teenuseid müüvates Hallo! esindustes.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing