27. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Hi-tech + vintage + pleasure = KITŠ

Suur lilleline print kevadel ei kõla originaalsena. Aga miks peakski? Ei ole ju tärkav kevad kunagi vähem rõõmustav ainult selle pärast, et eelmisel aastal oli samasugune. Ikka tasub näidata värve ning kitšist pakatavaid dekoratsioone - nii kodus, tööl kui ka oma kehal. Fuksiaroosa, oranž, kahvatupunane… see on alles algus!

Mustritest lisame veel triibud ning geomeetrilised kujundid ning teame, et oleme head. On asju, mis töötavad alati. Pesu on ju vaid vahend, tööriist. Tegelikkus peitub planeedi liikumises päikese suhtes, looduse lõhnades ning tärkamises. Kuklas kummitab vaid üks märksõna - pleasure.

Meie mõtetega sobivad õhukesed kangad ja mõnusalt langev loungewear, miks mitte ka ka sportlik joon, looduslikud materjalid - uue põlvkonna puuvillad. Kuid me ei peatu ka siin, kitš on ammendamatu. Näiteks mustrina õrnad väikesed lilled ja linnud. Laske nad vaid garderoobi!

Korduste ning kindluse otsinguil ei tohi unustada vanaema kootud pitsilist pesu. Beežid tolmused pastellid, kaunid naturaalsed beežikad rõivad. Broderiipits! Juba siis olid mudelid fantaasiarikkad. Tollane innovatsioon paneb kulmu kergitama ka praegu. Pits, siid, mustrid, kristallid, lipsud, paelkaunistused - see kõik luuakse tervikuks.

Kitšiga läbikorrutamise tulemuseks on võimendatult ekstravagantne, kuid ometi funktsionaalne pesu. Moes on taas maxi-püksid ja tüllist või imepeenest siidsifoonist puhv-püksid.

Uusi asju leiutame sügisel!

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt