Helsingis saab võrrelda siinset ja sealset ehitusmessi

Siim Sultson 02. aprill 2008, 00:00

Messil Oma Koti keskendutakse kodumaja ehitamisele, remondile, viimistlusele, sisustamisele ja renoveerimisele.

Lähemalt tutvustatakse vaatajale energiaga seonduvat: selle otstarbekat tootmist ja säästlikku kasutamist. Lisaks saab külastaja informatsiooni ventilatsiooni toimimise ja uuenduste kohta. Kodumasinate poolelt demonstreeritakse külastajale, kuidas neid toote pikaealisuse nimel säästlikult kasutada ja õigesti hooldada.

Samuti saab messil tutvuda akna-, ukse- ja laekonstruktsioonidega. Eraldi teemana tulevad vaatluse alla vannitubade ja WCde lahendused nii tehnilise kui ka kujunduse poole pealt.

Paralleelselt põhimessiga toimuval messil Oma Mökki ‘08 käsitatakse peamiselt suvilate, aiamajade, varjualuste, paadisildade jm suvise elamisega seonduvaid teemasid.

Kõrvalmess Oma Piha ‘08 rõhub kevadisele koduaia tärkamisele, taimekasvatusele, uudsetele, aga ka taasavastatud aiakujundusvõtetele.

Põhimessi saatev Asuntomarkkinat ‘08 läheneb kodutemaatikale kinnisvaraarendamise seisukohast.

Messi saadavad ehitusalased koolitused ja energiat säästlikult tarbivale elamule keskenduvad seminarid. Tutvustatakse uut kirjandust.

Laupäeval ja pühapäeval leitakse vabatahtlike võistlejate vahel parim naisremontija.

Võistlusaladeks on sisetööd ja ehitusalased teadmised, milles võisteldakse kogu publiku ees.

Möödunud aasta samalaadsel messil käis umbes 68 000 külastajat. Sel aastal oodatakse selle arvu suurenemist. Eksponente oodatakse 260.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:27
    Otsi:

    Ava täpsem otsing