Siim Sultson • 1. aprill 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Helsingis saab võrrelda siinset ja sealset ehitusmessi

Messil Oma Koti keskendutakse kodumaja ehitamisele, remondile, viimistlusele, sisustamisele ja renoveerimisele.

Lähemalt tutvustatakse vaatajale energiaga seonduvat: selle otstarbekat tootmist ja säästlikku kasutamist. Lisaks saab külastaja informatsiooni ventilatsiooni toimimise ja uuenduste kohta. Kodumasinate poolelt demonstreeritakse külastajale, kuidas neid toote pikaealisuse nimel säästlikult kasutada ja õigesti hooldada.

Samuti saab messil tutvuda akna-, ukse- ja laekonstruktsioonidega. Eraldi teemana tulevad vaatluse alla vannitubade ja WCde lahendused nii tehnilise kui ka kujunduse poole pealt.

Paralleelselt põhimessiga toimuval messil Oma Mökki ‘08 käsitatakse peamiselt suvilate, aiamajade, varjualuste, paadisildade jm suvise elamisega seonduvaid teemasid.

Kõrvalmess Oma Piha ‘08 rõhub kevadisele koduaia tärkamisele, taimekasvatusele, uudsetele, aga ka taasavastatud aiakujundusvõtetele.

Põhimessi saatev Asuntomarkkinat ‘08 läheneb kodutemaatikale kinnisvaraarendamise seisukohast.

Messi saadavad ehitusalased koolitused ja energiat säästlikult tarbivale elamule keskenduvad seminarid. Tutvustatakse uut kirjandust.

Laupäeval ja pühapäeval leitakse vabatahtlike võistlejate vahel parim naisremontija.

Võistlusaladeks on sisetööd ja ehitusalased teadmised, milles võisteldakse kogu publiku ees.

Möödunud aasta samalaadsel messil käis umbes 68 000 külastajat. Sel aastal oodatakse selle arvu suurenemist. Eksponente oodatakse 260.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt