Enn Tosso • 25. august 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Reisihuvilised rabavad odavaid USA-lende

"Huvi on ülisuur, sest olgem ausad, hind on ju peaaegu olematu," kommenteeris Estraveli pressiesindaja. Tema sõnul oleks sellise reisi tavahind 10 000 krooni või rohkem.

Hoolimata ülisuurest huvist jagub Rüütsalu sõnul veel kohti, kui reisija on paindlik aja ja sihtkoha suhtes.

Kaleva Traveli turundusjuht Hiie Aru ütles Estraveli sünnipäevakampaania kohta, mis pakub 4000 krooni eest USA ringreisi, et vahendatakse lihtsalt lennupileteid.

Aru selgitas, et reisifirma vahendab lihtsalt lennufirma soodsa hinnaga pileteid, mitte ei maksta ise reisijale peale. "Kui otsida, siis võib väga soodsaid pileteid leida," kinnitas ta.

Aru sõnul võiks Kaleva Travel kas või homme teha ise samasuguse kampaania, kuna reisifirmadel on olemas informatsioon, kust selliseid pileteid saab.

"Lennufirma müüb neid pileteid avalikus süsteemis," kinnitas ta. Sisuliselt korraldas Estravel Aru sõnutsi oma sünnipäeva puhul reklaamikampaania.

Estraveli pakutavale 4000kroonisele piletile tuleb reisihuvilisel lisaks maksta veel minimaalselt 2300 krooni, sest reis algab Stockholmist. Samuti tuleb taotleda USA viisa.

Väljaostetud piletit ei ole ühelgi juhul võimalik tagastada. Kuupäevade muutmine on võimalik trahvi eest, milleks on 3500 krooni iga muudetava lennu kohta. Lisaks tuleb tasuda ka vahe muutmishetkel saadaval oleva hinnaga.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt