Mariliis Pinn • 9. september 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Allesjäänud väikeaktsionärid Saku aktsiaid ei müüks

On ka aktsionäre, kes ei ole veel kuulnudki, et nad Saku aktsiatest ilma jäävad.

"Kurb olen, sest Saku on stabiilne börsiettevõte. Mina pean ülevõtmishinda madalaks. 14 eurot on vähe, Saku aktsia on maksnud ka 15-16 eurot. Viimaste ostudega kindlasti kaotan, olen aktsiat 14eurose hinnaga ostnud, kuid vanemad ostud on madalamat hinnatasemelt ja summa summarum jään plussi," kommenteeris 683 aktsia omanik Toomas Kivimägi Saku aktsiatest ilma jäämist.

Ise Kivimägi vabatahtlikult aktsiaid ei müüks.

"Tallinna börs on väike, käibed on väikesed ja mõjutatavad," viitas Kivimägi võimalusele, et aktsia hinnaga manipuleeriti ja seetõttu on see nii madal.

"Mis seal enam kommenteerida," oli 600 aktsia omanik Raivo Põldaru nukker. "Ega see lõbus ei ole, olen pikka aega juba aktsionär olnud, Saku aktsia oli esimene, mille ostsin," meenutas Põldaru. Omaalgatuslikult ta aktsiaid ei müüks. "Ei, ei. Olen pensionieelik ja las need aktsiad seisvad, dividendi maksti ka," lisas ta.

"Ei tea sellest midagi, mingid kõlakad käisid, kas nüüd on midagi otsustatud?" oli 500 Saku aktsia omanik Raivo Kuusmets üllatunud, kui kuulis, et Saku lahkub börsilt. Läheb nagu läheb," lisas ta.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt