Tallinna Börs saab uue juhatuse liikme

Silvia Kruusmaa 13. oktoober 2011, 10:04

NASDAQ OMX Tallinna nõukogu kinnitas alates 24. oktoobrist 2011 juhatuse liikmeks Eddi Joosti.

Eddi Joost on sündinud 1975. aastal ja lõpetanud majanduseriala bakalaureuseõppe Estonian Business School'is.

Eddi Joost on töötanud ettevõtete finantseerimise valdkonnas Swedbankis kokku 12 aastat, olles ka kõrgendatud äririski juhtimise divisjoni käivitajaks. Viimastel aastatel on Joost töötanud finantsnõustajana, spetsialiseerudes ettevõtete rahastamisega seotud strateegilistele küsimustele ning ühinemistele ja ülevõtmistele.

"Liitumine maailma suurima börsikontserni kohaliku üksusega, NASDAQ OMX Tallinna meeskonnaga, on suurepärane võimalus anda oma panus siinse kapitalituru arengusse," sõnas Joost.

"Eddi pikaajaline kogemus kapitali kaasamise valdkonnas aitab meil aktiivsemalt tutvustada ettevõtjatele börsi eeliseid ning vaadata ärivõimalustele uutel turgudel laiemalt. Uue juhatuse liikme vastutusvaldkonda kuuluvad ka NASDAQ OMX Tallinna üksuse finantsjuhtimine, IT ja riskihaldus," lisas Andrus Alber, NASDAQ OMX Tallinna juhatuse esimees.

NASDAQ OMX Tallinna senine juhatuse liige Kaidi Ruusalepp on liitumas IT sektoriga.

NASDAQ OMX Tallinn on juhtiv Eesti väärtpaberituru ettevõte, mille kaudu toimub väärtpaberitega kauplemiseks vajaliku keskkonna haldamine, väärtpaberitehingute arveldamine, ettevõtete noteerimine, väärtpaberite keskregistri ja kogumispensioni registri pidamine Eestis. NASDAQ OMX Tallinn on Eesti Väärtpaberikeskuse 100% aktsiate omanik ning kuulub maailma suurimasse börsikontserni NASDAQ OMX Group, Inc.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. October 2011, 16:13
Otsi:

Ava täpsem otsing