Audide sarivargad tulid Leedust või Lätist

27. september 2001, 08:44

Tallinna politsei kahtlustab, et hiljuti viis uut Audi A6 varastanud kurjategijad tulid Leedust või Lätist, viies tellimustööna varastatud masinad garaa?idesse varjule, kirjutab SL Õhtuleht.

'See üks versioon, mida kontrollime,' kinnitas Tallinna politseinik. 'Varastasid ja läksid tagasi, autod jätsid aga garaa?idesse ootele.?

?Kui varem kahtlustasime, et Audide kadumise taga võivad olla hiljuti vahi alt vabanenud kümmekonna uue auto varguses kahtlustatavad vene keelt kõnelevad mehed, siis praegu pole nende vastu tõendeid,? märkis politseinik.

Tallinna politsei pressiesindaja kinnitusel oli Audi varguste puhul tegemist üsna sarnase käekirjaga. 'Võib eeldada, et vargused olid tehtud tellimise peale,' märkis ta. Politsei palub kõigil, kellelt on lähiajal üritatud uuemat Audit ära ajada või kellel on muud infot, mis aitaks autovargusi avastada, helistada vihjetelefonil 6 125 789.

Politsei paneb 1998.-2000. aastal valminud Audide omanikele südamele, et peale tehases paigaldatud signalisatsiooniseadme varustataks auto ka mõne lisaturvaseadme ja roolilukuga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing