Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. veebruar 2006, 08:31

Eesti Päevaleht:

Euroopa Liidu institutsioonidesse tööle minna kaaluvatel inimestel tasuks kiirustada, sest lähiaastatel kaovad uutele liitujatele kehtivad soodsamad tingimused, mis eelistavad teatud ametikohtadele uutest liikmesriikidest pärit inimesi.

Postimees:

Valitsus kinnitas eile õpetajate rõõmuks uued palga alammäärad, kuid vallajuhid peavad vajalikuks muuta ka haridusraha jaotamise põhimõtteid, sest praegu on õpetajate palgad kohati väga erinevad.

Sakala keskust ümber ehitada sooviv AS Uus Sakala tahab kultuuriminister Raivo Palmarult nõusolekut nõukogudeaegse suurehitise lammutamiseks, et saaks uude suuremasse majja ehitada ka 1800kohalise kontserdisaali.

Kolme aasta eest kalevi alla peidetud plaan ehitada Otepääle normaalmõõdus hüppemägi on suutnud euroraha toel taas tuhast tõusta, kuigi suusahüppeid harrastab Eestis vaid pisut üle saja inimese.

Valitsus toetas eile seadusemuudatust, mis paneb uute põlevkivi kaevelubade väljaandmise seisma seniks, kuni riik jõuab kriitiliselt üle vaadata oma põlevkivivaru.

Sakala:

Mitu Viljandi ettevõtet on vangla kaotamise vastu, sest vangid on osutunud tublideks töötegijateks ja peaaegu neljandik neist on karistuse kandmise ajaks kohalikes firmades tegevust leidnud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing