Riskantsemate varade müügilaine, mille põhjustas USA tervishoiureformi läbikukkumine, andis täna järele, kirjutab Bloomberg.
- New Yorgi börs Foto: Bloomberg
Standard & Poor’s 500 indeks lõpetas kauplemispäeva miinuses, aga pärastlõunal toimunud 1protsendilise languse tegi indeks siiski tagasi. Korraks langes S&P 500 madalamale ka 50 päeva keskmisest hinnast, mis on tehnilist vaatepunkti silmas pidades tähtis toetuspunkt. Aktsiad hakkasid päeva lõpus tõusma, sest vabariiklased suunasid oma energia maksukärbetele ja regulatsioonide vähendamisele. Investorid nägid seda kui positiivset märki.
S&P 500 indeks langes 0,1 protsenti 2334 punktini. Vahepeal oli indeks ka 0,9protsendilises miinuses. Nasdaq 100 indeks lisas 0,2 protsenti. Euroopa aktsiaid kajastav Stoxx Europe 600 indeks odavnes 0,4 protsenti – enim langesid kaevandusfirmad ja pangad.
Bloombergi dollariindeks kukkus 0,4 protsenti. 2017. aastal on indeks langenud juba 4,1 protsenti. See aitas kulla hinnal jõuda
viimase kuu kõrgeima tasemeni – untsihind kallines 0,6 protsenti 1255 dollarini.
Nafta hind jätkas aga langust. WTI toornafta odavnes 0,3 protsenti ja barrel maksis päeva lõpuks 47,82 dollarit.
Seotud lood
Turvasüsteemid toodavad igapäevaselt suurtes kogustes infot. Läbi tänapäevaste nutikate lahenduste saab neid andmeid üha kiiremini töödelda. Selle abil on võimalik näiteks läbi
valve- ja läbipääsusüsteemide tuvastada inimeste käitumises anomaaliaid ja hinnata reaalajas võimalikke riske. See on vajalik ettevõtetele, kes pakuvad elutähtsaid teenuseid ja võivad on ärisaladuse või andmete lekkimise korral saada suurt kahju.