Ülo Toomsalu • 31. oktoober 2001 kell 6:52

Pärnumaa edukaim ettevõte on ehitusfirma Gustaf

Eile kuulutas maavanem Toomas Kivimägi Pärnumaa edukaimaks ettevõtteks AS Gustafi, teise ja kolmanda koha said AS Viisnurk ja AS Wendre, kirjutab Pärnu Postimees.

Maavanema pidulikule vastuvõtule olid kutsutud ?Pärnumaa ettevõtete TOP 2001? kümne parema firma juhid, et avaldada tunnustust nende tööle maakonna arendamisel.

Viiendat aastat korraldataval konkursil on esikümnesse pääsenud 26 Pärnumaa ettevõtet, millest paljud nimed korduvad esimeste hulgas aastast aastasse.

Tänavu võitjaks tulnud ehitusfirma Gustaf oli viie parema hulgas 1997. aastal. Vahepeal on firma läbi teinud muutuse ning kuulub nüüd Merko ehituskontserni koosseisu.

Möödunud aastal, mille majandustulemuste põhjal ettevõtteid reastati, ei paistnud Gustafi ehitusobjektid Pärnus nii silma kui tänavu. Seda energilisemalt tegutseti Leedus sealse Hansapanga hoone ja kasiino ehitusel, tööd tehti hoolega Tallinnaski.

Tänavu on Gustafil seda rohkem tegemist Pärnus. Valminud on bowling?ukeskus Mai rajoonis, kohvik rannas, tööd tehakse teatri laiendamisel, postimaja renoveerimisel ja Gustaf on peatöövõtja sanatooriumi Tervis juurdeehitusel, rääkis Gustafi juhatuse esimees Priit Pae.

Hetkel kuum