Andur mõtleb loogiliselt

25. veebruar 1998, 00:00

 • Tootja: Cerberus AG, ?veits
 • Kasutusala: tulekahjuhoiatussüsteemid ruumides
 • Süsteemi tüübid: kollektiivne, adresseeritud
 • Reageerimine: suitsule, fikseeritud temperatuurile või temperatuuri tõusule
 • Töötemperatuur: -25 kuni +60
 • Standard: EN 54, ISO 9002
 • Hind (koos alusega): 1400 krooni
 • Allikas: AS Alarmest
 • AlgoRexi tulekahjuandurite süsteem rajaneb programmeeritaval hinnangu- ja otsuseloogikal, eristades tõelist tulekahju ohutust vahejuhtumist.
 • AlgoRex tulekahjuandur hindab ja töötleb ohusignaale kontoris, kus töötavad suitsetajad, autoremonditöökojas, hotelli köögis, haiglapalatis.

  Tulekahjuandur on juba eelnevalt häälestatud tingimustele, milles tal tuleb töötada. Tema näitusid võib keskkonda arvestades korrigeerida.

  Kui töötingimused on eelnevalt teada, võib tuleohutuse spetsialist süsteemi tarkvara vastavalt programmeerida ning ja vähendada installeerimisvaeva. Kui andur välja vahetatakse, kannab süsteem salvestatud andmed automaatselt uude tulekahjuandurisse.

  AlgoRexi tulekahjuandur märkab ise oma liigset määrdumist, kuid ka pärast seda suudab ta pikka aega töötada mingite piiranguteta. Seega ei saa saaste vääralarmi põhjustada.

  AlgoRexi eripäraks on tarkvara, mis juhib hinnangu- ja otsuseloogika protsesse andurite ja juhtbloki vahel. Need optimeerivad tulekahju avastamiskindluse ja hoiavad ära vääralarme.

  Kasutusel on kolme tüüpi tulekahjuandureid. Andurid on programmeeritud tüüptöötingimuste jaoks, kuid neid võib ümber häälestada erilise ümbruse jaoks. Süsteemil on väga head ekstreemolukorras töötamise karakteristikud.

  Seadmed on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja neid võib loodust kahjustamata ümber töödelda pärast 20 aastat kestnud ekspluatatsiooni.

  Süsteem rahuldab kinnisvarakindlustusfirmade assotsiatsiooni kehtestatud nõudmisi ning Euroopa ja rahvusvahelisi standardeid (EN/IEC).

  EKSPERTHINNANG

  Kirjeldatud tulekahjuandurid vastavad täielikult tänapäeva nõuetele ning tagavad signalisatsiooni häireteta töö mitmesugustes tingimustes.

  Tavaliste andurite edastatavatest häiretest moodustavad suure osa valehäired, mis on tekkinud ümbritseva keskkonna muutumisest, anduri määrdumisest jms. Kõige kindlam on kasutada programmeeritavaid andureid, mis on võimelised paigaldaja poolt ette antud andmete põhjal otsustama häirete edastamise vajaduse.

  Hilisema hoolduse lihtsustamise ning süsteemi töökindluse huvides on suureks eeliseks sisestatud andmete säilimine ka andurite väljavahetamisel ning lisamisel.

  Hinnatav on ka toote keskkonnasõbralikkus.

  Raadio ettevõtlikule inimesele

  Äripäeva raadio 92.4

  Hetkel eetris

  Kava

   Vaata kogu kava
   Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
   06. December 2011, 19:34
   Otsi:

   Ava täpsem otsing